Honorární konzulát Ruské federace v Ostravě
Sokolská 21, 702 00 Ostrava
e-mail:info@honorarnikonzulat-RF.cz
Honorární konzulát
Ruské federace
v Ostravě
 
 
 
 

Společenské události

 

Kontakty

 
по-русски
 
Rusko-České vědecké a kulturní fórum
 
Prezident Ruska
 
Vláda Ruské federace
 
Státní orgány Ruské federace
 
Sbírka zákonů Ruské federace
 
Ministerstvo zahraničních věcí Ruské federace
 
Моравскосилезский край
 
i-RU.CZ
 
новости Чехии
 
Ruské středisko vědy a kultury v Praze
 
Bydlení v Ostravě
 
Asociace HK v ČR
 
FICAC

Konzul neobhájil mistrovský titul v přeboru klubu v brokové střelbě

12. října 2019

V sobotu 12. října 2019 Sportovně-střelecký klub Poruba - Skalka potřinácté organizoval soutěž v brokové střelbě na letící terč s názvem "Porubský holoubek", která je současně otevřeným mistrovstvím klubu. V čele organizačního výboru stojí honorární konzul Ruské federace v Ostravě pan Aleš Zedník, který zvítězil v prvním ročníku.

V soutěži startovalo 11 střelců. Konzul Zedník jako obhájce titulu v základní části dosáhl jen průměrného výsledku, což mu neumožnilo postup do závěrečních kol. K postupu mu přitom stačil jediný zdařilý zásah.

Semifinále se stalo dramatickou podívanou, když v první dvojici do té doby úspěšný střelec začal dělat chyby a v druhé dvojici došlo na napínavý rozstřel.

V boji o třetí místo byl úspěšnější Petr Bláha, který porazil Filipa Skotnicu. Ve finále se Petru Kuśovi vrátila forma z prvních kol a vysoko na body porazil Miroslava Režnara.

Kromě konzula v prvním kole ze soutěže vypadli dřívější semifinalisté Loe a František Luzarovi, naopak Petr Kuś zvítězil jako úplný nováček soutěže, také díky brokové kozlici Bajkal IŽ 27-M z Iževského mechanického závodu, který je součástí koncernu „Kalašnikov".

 
Vytisknout Nahoru
 
 
 
 
 
© 2022 Honorární konzulát Ruské federace v Ostravě