Honorární konzulát Ruské federace v Ostravě
Sokolská 21, 702 00 Ostrava
e-mail:info@honorarnikonzulat-RF.cz
Honorární konzulát
Ruské federace
v Ostravě
 
 
 
 

Společenské události

 

Kontakty

 
по-русски
 
Rusko-České vědecké a kulturní fórum
 
Prezident Ruska
 
Vláda Ruské federace
 
Státní orgány Ruské federace
 
Sbírka zákonů Ruské federace
 
Ministerstvo zahraničních věcí Ruské federace
 
Моравскосилезский край
 
i-RU.CZ
 
новости Чехии
 
Ruské středisko vědy a kultury v Praze
 
Bydlení v Ostravě
 
Asociace HK v ČR
 
FICAC

Konzul pоčtvrté mistrem klubu v brokové střelbě

15. října 2017

V neděli 15. října 2017 pořádal sportovně - střelecký klub Poruba - Skalka jedenáctý ročník přeboru v brokové střelbě, zvaného "Porubský holoubek", který je současně otevřeným mistrovstvím klubu. V čele organizátorů tradičně stojí honorární konzul RF v Ostravě pan Aleš Zedník.

V základním kole střílel nový rekordní počet střelců – patnáct. Po dvou kolech pak čtyři nejlepší postoupili do semifinále, kde se systémem KO střetli Aleš Zedník s Janem Neuvirtem a obhájce titulu Eduard Luzar s nováčkem Pavlem Nytrou. Ve vyrovnaném souboji prokázali lepší nervy Aleš Zedník a Pavel Nytra. V souboji o třetí místo Eduard Luzar do té doby dobře střílejícího Jana Neuvirta s přehledem „přestřílel" a získal bronz. V souboji o zlato podal Aleš Zedník vynikající výkon, kdy neminul ani jednou cíl, a porazil Pavla Nytru rozdílem tří bodů.

Aleš Zedník se tak počtvrté stal mistrem klubu a v historické tabulce nejlepším střelcem této soutěže od jejího vzniku v roce 2007 (ještě dvakrát ve finále skončil druhý), též díky brokové kozlici Bajkal IŽ 27-M z Iževského mechanického závodu, který je součástí koncernu „Kalašnikov".

 
Vytisknout Nahoru
 
 
 
 
 
© 2018 Honorární konzulát Ruské federace v Ostravě